TWÓJ PASAŻ FINANSOWY

KREDYTY MIESZKANIOWE, KONTA, KARTY KREDYTOWE


ING BANK ŚLĄSKIING BANK ŚLĄSKI S.A.

Teraz konto dla Twojej firmy za 0 zł aż przez 2 lata1

Później nadal nie płacisz, jeśli z niego korzystasz, czyli opłacasz z konta ZUS lub US albo wpływa na nie przynajmniej 2 tys. zł miesięcznie.

0 zł

za prowadzenie konta1

0 zł

za przelewy2

0 zł

za wpłaty i wypłaty gotówki3

0 zł

za kartę do konta4

Otwórz konto już teraz i skorzystaj z promocji 0 zł przez 2 lata

Otwórz konto online

A do konta narzędzia, z którymi łatwiej rozwijać biznes, już od pierwszego dnia firm.

Księgowy wraz z Biurem rachunkowym

Już od 100 zł miesięcznie z kompleksową obsługą Biura rachunkowego

Terminal w telefonie bez stałych opłat

0 zł za aktywację i płacisz tylko, gdy korzystasz. A w programie Polska Bezgotówkowa 14 miesiecy za 0 zł

Do 7% na koncie firmowym w skali roku

Dla nowych środków do 10 mln przez 3 miesiące w promocji "Więcej niż lokata"

Wygodna aplikacja, a w niej narzędzia za 0 zł:

kantor online 24/7

fakturowanie

BLIK dla firm

Usługę Biura rachunkowego dostarcza ING Usługi dla Biznesu S.A. z siedzibą w Katowicach, ul. Chorzowska 50 dla klientów ING Banku Śląskiego S.A.

1. Teraz 0 zł bezwarunkowo przez 2 lata w promocji - sprawdź regulamin - jeśli otworzysz konto do 30.09.2023. Poza promocją miesięczna opłata za prowadzenie konta wynosi 0 zł dla aktywnych klientów, w pozostałych przypadkach - 19,00 zł. Konto Direct dla Firmy przeznaczone jest dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, które korzystają z uproszczonych zasad księgowości. Klient korzysta z konta/jest aktywny, jeśli spełnił co najmniej jeden z warunków: w poprzednim miesiącu kalendarzowym zrobił przelew do ZUS lub US lub na konto firmowe wpłynęło łącznie min. 2000 zł (z wyjątkiem przelewów między rachunkami własnymi firmy).

2. W ramach promocji opłata za krajowy przelew internetowy w PLN (oprócz przelewów Express Elixir, Sorbnet lub BlueCash) i w EUR (SEPA) wynosi 0 zł . Poza promocją opłata wynosi 0 zł dla aktywnych klientów, w pozostałych przypadkach - 1,20 zł.

3. 0 zł za wypłaty z bankomatów ING Banku Śląskiego S.A. i Planet Cash. Za wyjątkiem wpłat i wypłat gotówki w oddziale banku. 5 zł za wypłaty z bankomatów innych sieci.

4. Miesięczną opłatę za kartę w wysokości 7 zł pobieramy tylko, jeśli suma transakcji bezgotówkowych dokonanych tą kartą w ciągu danego miesiąca kalendarzowego wyniesie mniej niż 300 zł. Opłatę pobieramy ostatniego dnia kolejnego miesiąca.


Zapoznaj się z Tabelą Opłat i Prowizji dla Przedsiębiorców

Powyższa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa, a ma charakter wyłącznie informacyjny. ING Bank Śląski S.A., ul. Sokolska 34, Katowice. Informacje aktualne na dzień: 3.04.2023. Dodatkowe informacje: www.ing.pl, Infolinia 801 222 222 (całkowity koszt połączenia według stawek operatora) lub oddział Banku.

do góry